Naše projekty

Pátý, jubilejní ročník akce, který navazuje na konferenci První pomoc v boji. Konference zaměřující se na problematiku poskytování všech úrovní zdravotní péče ve válečných oblastech a oblastech postiženými katastrofou.

Ve dvou samostaných dnech zazní na konferenci nejdůležitější znalosti a zkušenosti předních českých i zahraničních přednášejících.

 

Všimli jste si, jakou rychlostí se v posledních desetiletích rozvíjí lidské poznání? Čím dál častěji vídáme, že myšlenky, které jsme po mnoho předchozích let vnímali spíše jako sci-fi, se náhle stávají realitou, která ovlivňuje naše každodenní životy. To se týká i medicíny.

Vydejme se v rámci konference FutureMED 2019 do budoucnosti medicíny. V několika přednáškách si představíme trendy, kam směřuje medicínský výzkum, nové možnosti v oblasti lékařských technologií. Aplikace nových poznatků výzkumu do zlepšování kvality života a jejich vliv na lidskou společnost jako takovou.

Nesleduj budoucnost jako divák, tvoř ji s námi.

Uvidíme se 12.10. v Olomouci!

Dej si detox, dej si kurz přežití!

Jste stále zavření v kanceláři nad haldou papírů a přírodu vidíte jen jako tapetu na monitoru? Do hor vyrážíte pouze s telefonem a každou chvíli hledáte signál, abyste se neztratili?

Změňte to a pročištěte si hlavu bez technologií. Naučte se poslouchat přírodu a možnosti, jak můžete komfortně přežít v přírodě s minimálním vybavením.

Naše sekce všech úrovní zdravotnických kurzů zaměřených na praktické a teoretické postupy neodkladné péče v mírových i bojových podmínkách. Vychází z protokolů poskytování první pomoci v bojových podmínkách - Tactical Combat Casualty Care (TCCC).

Veškeré termíny a informace v jednotlivých částech.

Lezecké kurzy určené pro příslušníky ozbrojených složek i civilní publikum, během kterých se účastníci prakticky seznámí s problematiku pohybu a práce na vertikálních překážkách.

Kurzy probíhají pod vedením instruktora speciální tělesné přípravy AČR, jejichž náplní jsou techniky překonávání přírodních a umělých překážek, lanové techniky s taktickými prvky, záchranné techniky, a další. Hlavním cílem kurzů je, aby účastníci praktickým výcvikem získali a zdokonalili dovednosti spojené s vojensko-praktickým lezením, používaným u AČR.

www.ppvb.cz