FutureMED 2022 SOBOTA 24.9.

Hradec Králové, 24. 9. 2022

Registrace na sobotní (24.9.2022) část s podtitulem - ForFuture!

Vydejte se v rámci konference FutureMED 2022 do budoucnosti medicíny. V několika přednáškách si představíme trendy, kam směřuje medicínský výzkum, nové možnosti v oblasti lékařských technologií a především technologie, které zjednodušují a posunují limity léčby a prevence na úplně novou úroveň. Součástí jsou ukázky publikace nových poznatků výzkumu do zlepšování kvality života a jejich vliv na lidskou společnost jako takovou.

Informace k aktivní účasti na konferenci ZDE.

V položce cena si vyberte Vámi požadovanou registraci (studentská* nebo plná). Na email Vám pak dorazí další pokyny. Pokud email nemůžete najít, zkuste se podívat do nevyžádané pošty (spam).
 *K registraci jako student musí být zaslána kopie platného průkazu totožnosti studenta nebo potvrzení od vedoucího příslušné instituce na e-mail - info@futuremed.cz (studentská cena se vztahuje na všechny formy studia do 26 let věku).

Pokud požadujete fakturu pro Vašeho zaměstnavatele vypište při registraci jeho identifikační údaje, pokud by zaslaná faktura nebyla správná, napište nám na info@viaprotect.cz
FKSP - pokud chcete čerpat FKSP vyplňte fakturační údaje zaměstnavatele. 
Pro VZP = fakturační údaje vyplňte MO a v políčku konečný příjemce uveďte adresu útvaru.
 

Termín

24. 9. 2022 9:00 - 17:00

Místo

Fakulta informatiky a managementu UHK
Hradecká 1249/6
Hradec Králové
500 03

Registrace

Registrace je dočasně pozastavena!