Hlavní část konference

HRADEC KRÁLOVÉ, 2. 11. 2019

Hlavní část konference se uskuteční v sobotu 2.11.2019 a je určená pro všechny lékaře, zdravotníky, vojáky, policisty, hasiče a všem studentům lékařských a zdravotnických oborů.

Obsahem jednotlivých témat jsou těžce získané zkušenosti ze zahraničních operací a z míst, kde znalosti tvoří propastný rozdíl mezi životem a smrtí. Jedná se o sesumírování pětileté práce na poli vojenského zdravotnictví, abyste byli připraveni a vyhli se chybám, které mohou způsobit Vaše selhání při plnění náročných úkolů.

Samozřejmostí na konferenci je prvotřídní péče z naší strany, aby Vám nic nechybělo a vy jste mohli vytěžit z obsahu akce maximum. Během celého dne bude prostor prohlédnout si vybavení a materiál předních dvou desítek firem, které připravují profesionály. Takže nezbývá nic jiného, než se vydat v listopadu do Hradce Králové, centra vojenského zdravotnictví.

A společenský večer? - ten je již plný, ale nezoufejte, třeba se uvolní místo!
Ten nesmí chybět! Proběhne po skončení konference od 19:00 v AC klubu na Zámostí 684/1 
500 09 v Hradci Králové. Registrace probíhá pomocí zaškrtnutí políčka. Nestojí nic navíc, ale kapacita je limitována do 160 návštěvníků.

 

V položce cena si vyberte Vámi požadovanou registraci. Na email Vám pak dorazí další pokyny. Pokud email nemůžete najít, zkuste se podívat do nevyžádané pošty (spam). Pokud Vám email nedorazí, napište nám na info@viaprotect.cz, nebo zavolejte na číslo: 774 102 630.

FKSP - pokud chcete čerpat FKSP vyplňte fakturační údaje zamstnavatele. 
Pro VZP = fakturační údaje vyplňte MO a v políčku konečný příjemce uveďte adresu útvaru.
Pokud systém špatně zpracuje registraci, tak se nám ozvěte a napíšeme ji my - info@viaprotect.cz
Budeme se těšít v listopadu na konferenci.
 

Termín

2. 11. 2019 9:30 - 17:30

Místo

Kongresové centrum ALDIS
Eliščino nábřeží 375
HRADEC KRÁLOVÉ
500 02

Registrace

Registrační údaje
Platba a fakturace
Souhlasím s obchodními podmínkami