Naše projekty

Čtvrtý ročník jedinečné konference zaměřující se na problematiku poskytování všech úrovní zdravotnické péče ve válečných oblastech a oblastech postiženými katastrofou.

Akce se koná v Hradci Králové 1.12.2018 v kongresovém centru ALDIS. Pro 500 návštěvníků je přichystáno celkem 16 přednášek ve dvou sekcích (lékařská a veřejná) a samozřejmě obsahem unikátní zážitek konaný ve středu Evropy.

Konference je rozdělená na dvě sekce. Lékařskou a veřejnou. Přičemž obě sekce si drží vysokou odbornou úroveň a to především díky skvelým přednášejícím. O odbornosti přednášjících se můžete sami přesvědčit v krátkých medailoncích na webu konference: www.ppvb.cz.

 

 

Úvod do trestního zákoníku, nutná obrana, krajní nouze, použití zbraně...

Konference v samotném centru Hradci Králové.


Co se stane, když se budete bránit útočníkovi? 
Jak se správně zachovat, když už se něco semele?
Čím se můžu ještě bránit a co už bude považováno za nadměrné použití síly?
Jak se může bránit zdravotník? Kde končí jeho obrana a kde začíná porušení zákona? 


A co vy..
Nechat se zbít nebo zavřit?

Konference zaměřující se na problematiku bezpečnosti, mezinarodni humanitarni právo, novodobé válečné konflikty a dopadem válek na společnost.

Cílem konference je především široké veřejnosti poskytnout validní informace od odborníků zabývajíci se touto problematikou. Nedílnou součástí je ukázat práci humanitárních organizací a mnohdy jejich "svázané" ruce při práci ve válečných oblastech.

Přednášky a výstavy, které zobrazují život takový jaký je.