Naše projekty

Patý ročník jedinečné konference zaměřující se na problematiku poskytování všech úrovní zdravotnické péče ve válečných oblastech a oblastech postiženými katastrofou.

Bližší informace již brzy :-)

 

 

Všimli jste si, jakou rychlostí se v posledních desetiletích rozvíjí lidské poznání? Čím dál častěji vídáme, že myšlenky, které jsme po mnoho předchozích let vnímali spíše jako sci-fi, se náhle stávají realitou, která ovlivňuje naše každodenní životy. To se týká i medicíny.

Vydejme se v rámci konference FutureMED 2019 do budoucnosti medicíny. V několika přednáškách si představíme trendy, kam směřuje medicínský výzkum, nové možnosti v oblasti lékařských technologií. Aplikace nových poznatků výzkumu do zlepšování kvality života a jejich vliv na lidskou společnost jako takovou.


Nesleduj budoucnost jako divák, tvoř je s námi.

Dej si detox, dej si kurz přežití!

Jste stále zavření v kanceláři nad haldou papírů a přírodu vidíte jen jako tapetu na monitoru? Do hor vyrážíte pouze s telefonem a každou chvíli hledáte signál, abyste se neztratili?

Změňte to a pročištěte si hlavu bez technologií. Naučte se poslochat přírodu a možnosti, jak můžete komforntně přežít v přírodě s minimálním vybavením.

Tento kurz Vás naučí tři věci:

1) naučit se spoléhat na skupinu

2) základní postupy pro přežití v přírodě - bez civilizace

3) že technologie, nevyřeší každý Váš problém

"Tento kurz je pro uzavřenou společnosti." Zbylá místa budou doplněna od 1.2.-15.2.2019

Kurz je veden vojenskými a civilními instruktory na přežití a chování v rizikových oblastech. Obsahem kurzu je také základní první pomoc v extrémních podmínkách a na horách.

OBSAH KURZU:

Pátek

18:00 příjezd na úpatí sjezdovky, zde Vás spolu s materiál vyvezeme na chatu.(http://zima.severka.eu/dopravni-spojeni/20/dopravni-spojeni-autem)

19:00 teoretický základ pro potřeby kurzu

23:00 večerka

Sobota

7:00 snídaně

10:00 Orientace a přesun v terénu, rozdělání ohně, techniky první pomoci v horských podmínkách, úprava přístřešku pro přespání, úprava stravy a strava obecně + získání vody

Neděle

8:00 výroba zbraní, užitečných předmětů, signalizace

13:00 Ukončení kurzu

 

V ceně kurzu je ubytování a půjčení potřebného vybavení, stravu dle svého uvážení + na místě lze zakoupit teplé jídlo.

Kurz je určen pro osoby od 18let!

Veškeré podrobnosti o kurzu dostanete emailem při registraci.

 

Už se také těšíte? :)